Avion Hockey Cup 2006 alebo Už je zo mňa definitívne celebrita

Autor: Lucia Kramaričová | 13.3.2006 o 9:19 | Karma článku: 11,43 | Prečítané:  5021x

V bratislavskom nákupnom centre AVION sa v sobotu 11. marca už po tretíkrát uskutočnil hokejový turnaj osobností - Avion Hockey Cup. Stálicami na turnaji sú Jozef Golonka, Dárius Rusnák, Marián Bezák, Róbert Pukalovič, František Hejčík, Peter Kočiš, či Patrik Švajda. A moja maličkosť, keďže organizátori každý rok zabezpečia brankárky...

Popri osobnostiach športových, speváckych, či moderátorských na malej ľadovej ploche v Avione ozvláštňujeme celé podujatie aj my - brankárky. Počas troch ročníkov turnaja sme sa vystriedali tri - prvýkrát ja a Veronika Úradníčková, druhýkrát ja a Maja Bezáková a tento rok sme tam boli všetky tri, pretože podľa plánu mal mať každý tím vlastnú brankárku. Samozrejme, že sa to za pochodu poplietlo, ale každá z nás odchytala dva zápasy. Popri ostrieľaných štamgastoch sa objavili aj nové tváre - Martin Kelecsényi, Jozef Lohyňa, Karol Gumán, Miňo z Fun radia, či dvaja členovia SuperStar bandu. Z brankárok som sa práve ja zúčastnila všetkých ročníkov. Som už konečne celebrita??? 

Teraz vážne - družstvá boli tri, Media team, Art team, Old Boys. Okrem nás brankárok exotickú atmosféru podporovali aj rozhodkyne. Pôvodne som mala chytať za Media team. Prvý zápas môj mančaft vyhral nad umelcami - asi 10:8. Druhý zápas hrali Mediáci proti Old boys, ale akousi záhadou sa predo mnou ocitli starší páni. Asi sa im zdalo, že len so mnou môžu vyhrať, a občas zdanie neklame. Skončilo to asi 9:8. Výsledky sú "asi" preto, že počet gólov je to posledné, o čo pri takomto podujatí ide. Isté je len to, že som dva razy vychytala víťazstvo. V poslednom zápase sa stretli Old Boys a Art team. Vyhrali starší páni (6:3) a za dve víťazstvá si vyslúžili aj pohár od organizátorov. Korčuliarske a technické schopnosti hráčov boli na rozdielnej úrovni, ale v exhibičnom vystúpení je to vlastne jedno. Akurát brankári sa musia snažiť ako obvykle, aby nedostali z každej strely gól. Najslabším článkom boli diváci. Počas zápasu samozrejme sledujem iné veci, ale nezaregistrovala som počas tých troch rokov nejaký výraznejší potlesk alebo povzbudzovanie.


V korčuliach sa po dlažbe chodiť nedá...


Martin Kelecsényi prichádza na scénu


Jozef Lohyňa


Hra dostala na kolená aj rozhodkyňu


brániaci Mário Porubec z TA3, predtým v roli telocvikára na našom gymnáziu


Martin Kelecsényi, Miňo, Karol Gumán, Jozef Lohyňa


Maja, puk a Karol Gumán


poďakovanie za víťazstvo od spoluhráčov


Ivan Dornič v korčuliarskej súťaži


Old Boys team (+ tri young girls)


Dárius Rusnák proti Mariánovi Bezákovi na bully


Jozef Lohyňa a Martin Kelecsényi


pohár pre víťaza


Marián Bezák, ja a Jozef Lohyňa

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Ministerka Kalavská najskôr hrozila demisiou, teraz o odchode mlčí

Drucker vraj s ministerkou nehovoril o jej vstupe do jeho strany.

Rozhovor

Hrám najvyššiu ligu a pritom v lete driem niekde na stavbe (rozhovor)

Hokejista Konečný o situácii v lige.


Už ste čítali?